Bektaşlar ,olarak sunduğu Operasyonel kiralama hizmeti ile Kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönem  araç kiralama imkanı sağlamaktadır. 


  Şirketler, kendi ihtiyaçlarına uygun özelliklerde araçlarını sipariş edebilir ve siparişini verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; Bektaşların tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecine başlayabilmektedir. Talebe göre K1 belgeli araçlarımız ile de hizmet verilmektedir.


  Önemli avantajlar sağlayan operasyonel kiralama için şirket merkezimize ulaşmanız ve kiralamak istediğiniz aracın özelliklerini vermeniz yeterli olacaktır. Operasyonel kiralama ekibi, araç seçiminizde sizlere yardımcı olacaklardır. Ekibimiz tarafından  birçok marka araç ile ilgili bilgi ve yönlendirme içeren bir hizmet sunulmaktadır. 


  Böylece şirketler, araç satın alma maliyetini başka harcamalara kaydırabilmektedirler. Bu tip finansal faydaların yanı sıra Bektaşlar’ dan Operasyonel araç kiralamak, iş yükünü azaltan kolaylıklar da kazandırır. Bunlardan ilki; servis ve bakım görevinin Bektaşlar ekibi tarafından gerçekleştirilmesi ve onların danışmanlığı doğrultusunda programlanması. Bu uygulama sayesinde şirketler ilave personel ve zaman kaybettiren formalite işlem harcamasına gerek duymazlar. Ayrıca aylık kiralama tutarlarının gider olarak gösterilebilmesi şirketlere ayrıca bir maddi avantaj sağlamaktadır.


  Bektaşlar tüm bu hizmetlerin yanı sıra Şehirler arası firmalara uygun dönem araç kiralama sistemleri ile de destek vermektedir. Deneyimli uzun yol sürücülerimiz ve otobüs içi servis elemanlarımız sizin güvenle seyahat etmenize huzurlu ve mutlu seyahat etmenize katkıda bulunmaktadır.

 

Araçlarımız

Sizi Arayalım
Her türlü etkinlik ve organizasyonunuzun ulaştırma hizmetleri için uygun fiyatlar ve kapsamlı çözümler sunuyoruz.