Yaptığımız işe olan tutkumuzu, bütün hizmetlerimizde kalitemize ekliyoruz


Yeni çehremizle, genişleyen filomuzla, 50 yılı aşkın deneyimle ve her zamanki güler yüzümüzle karşınızdayız…

50 yıldır Türkiye’de ulaştırma sektörünün lokomotifi olan Bektaşlar, bugün zirvedeki yerini, bünyesine kattığı insanları titizlikle seçmesine ve farklı ihtiyaçlara yönelik, gelişmiş bir filoya sahip olmasına borçludur. Kurulduğu günden beri sahip olduğu her şeyi “güven” duygusu üzerine inşa etmiştir.

ENB Ekolü

  İyi yetiştirilmiş ve alanlarında uzmanlaşmış olan kaptanlarıyla, turizm sektöründe standartlar üstü bir ulaştırma hizmeti sunabilmeyi başarmıştır. Aynı zamanda farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler üretip, gelişen teknolojinin ışığında filosunu sürekli yenilemiştir. Ulaşım sektöründe ortaya çıkan her gelişmeyi yakından takip edip, müşterilerinin beğenisi ve istekleriyle kendini sürekli bir revizyon içinde tutar.
Çağın getirdiği teknolojiyi, geçmişin tecrübesiyle harmalayarak her geçen gün biraz daha ilerlemekdedir. Konuklarına en iyi hizmeti sağlamayı amaçlar.

Hizmet Detayda Saklı
Enb Ekolü

Hizmet Detayda Saklı

  Temizlik ve konfor, sektörde Bektaşlar ismiyle beraber bir kez daha anlam kazanmıştır. Yaptığı yenilikler sayesinde sektördeki “kalite” ibaresine yeni bir ivme kazandıran Bektaşlar, güzergah ve yol konusunda da son derece tecrübeli lojistik alt yapıya sahiptir.


  Bektaşlar sayesinde sektördeki yolcu beklentileri de bir adım ilerlemiştir. Ayrıca birçok uluslararası organizasyonun ulaşım sponsorluklarını üstlenerek, sektörde elit bir pozisyon kazanmış ve hizmet kalitesinin dünya standartlarında olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

Sizi Arayalım
Her türlü etkinlik ve organizasyonunuzun ulaştırma hizmetleri için uygun fiyatlar ve kapsamlı çözümler sunuyoruz.